Apteki

Specjalnością naszej firmy są meble i wyposażenie aptek

Zdajemy sobie sprawę z unikalnych potrzeb mebli w aptekach, dlatego też oferujemy specjalne, często dedykowane tylko do aptek wyposażenie.
Nowoczesna apteka powinna zapewnić Klientowi możliwie bliski i nieograniczony zbędnymi barierami kontakt z farmaceutą. Odpowiednio zaprojektowana sala sprzedaży, dająca możliwość atrakcyjnego wyeksponowania towarów, to gwarancja uzyskania maksymalnych obrotów.


 

Po drugiej stronie lady pracują farmaceuci

Dlatego wiemy, iż należy stworzyć im odpowiednie warunki pracy, a w szczególności:

  • Szybki dostęp do towarów
  • Dobry system oznakowania
  • Skrócenie do minimum drogi dojścia do leków

Apteki - Automatyczny Podajnik LekówNowoczesne rozwiązania składowania leków – takie jak system FAMA 7007 – pozwolą na skrócenie czasu poszukiwania i dotarcia do odpowiedniego towaru, a co za tym idzie, usprawnią obsługę Klienta. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni składowania leków – od podłogi aż po sam sufit – zachowując wygodę w dostępie do towaru.

W kwestii automatyki nie pozostajemy w tyle – wespół z firmą Willach oferujemy wyposażenie apteki w nowoczesny system automatycznego wydawania leków – CONSIS

 

Nasze doświadczenie gwarantuje Państwa sukces

Firma JUMAPOL gwarantuje profesjonalne rozwiązanie Państwa problemów przy urządzaniu nowej lub modernizacji starej apteki.

Nasza oferta obejmuje projektowanie, wykonanie, dostawę i montaż:

  • Sali sprzedaży,
  • Zaplecza (receptura, zmywalnia, magazyn, biuro, komora przyjęć)
  • Specjalistycznych system szuflad FAMA 7007
  • automatycznych podajników leków CONSIS
  • sprzętów: witryny chłodnicze, suszarki, komory laminarne itp. itd.

 

Zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia galerii naszych realizacji.

Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na użycie Ciasteczek. Więcej informacji >>

Niniejsza storna korzysta z Ciasteczek, aby zapewnić Ci możliwie najlepsze doświadczenia w jej przeglądaniu. Jeżeli będziesz kontynuować przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień Ciasteczek w Twojej przeglądarce lub jeśli klikniesz "Akceptuję" niniejszym potwierdzasz i zgadzasz się na używanie Ciasteczek.

Zamknij