Automaty ConsisAutomatyczne podajniki leków CONSIS

Nowoczesne apteki to przede wszystkim zautomatyzowane rozwiązania logistyczne. Małym aptekom automatyzacja pozwala zmniejszyć powierzchnię składowania leków i zwiększyć efektywność pracy. W aptekach o dużym natężeniu ruchu klientów zdecydowanie skraca czas dostępu do głównego asortymentu leków.

Automaty Consis - WillachSystem CONSIS firmy Willach to nowoczesne rozwiązania z dziedziny magazynowania i automatycznego wydawania leków.

CONSIS zapewnia realizację koncepcji stopniowej automatyzacji aptek, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zawsze najefektywniej. Bez względu na to, czy chcemy zyskać więcej czasu, czy miejsca: mamy na to odpowiednie rozwiązanie.


Jak to działa?

Automaty CONSIS to szybkie i wydajne urządzenia, które – ukryte na zapleczu apteki – dostarczają leki wprost do stanowiska obsługi. Sprzedawca wybiera produkt w komputerze, a automat sam odnajduje odpowiednie opakowanie i podaje je wprost do punktu obsługi klienta – to wszystko w zaledwie kilka sekund, bez odchodzenia od stanowiska!

Uzupełnianie magazynu automatu może być równie proste – wystarczy wsypać leki do podajnika automatu a ten sam zajmie się segregacją opakowań oraz umieszczeniem ich w kanałach, gotowych do wydania!


Produkty serii CONSIS

Automaty Consis - B0

CONSIS B0 i B1

Automaty Consis serii B0 oraz B1 charakteryzują się niskim kosztem inwestycji i niewielkim zapotrzebowaniem na przestrzeń roboczą, charakteryzują się:

  • kanałowym wydawaniem leków szybko rotujących,
  • magazynowaniem i wydawaniem do 470 produktów i 5400 opakowań,
  • możliwością zautomatyzowania procesu wydawania leków w maksymalnie 85%.

Automaty Consis - B2-B6CONSIS B2 – B6

Bezkompromisowe urządzenia w których najważniejsza jest szybkość, zwarta budowa i wydajność:

  • kanałowe wydawanie leków szybko i średnio rotujących,
  • maksymalna wydajność za minimum kosztów,
  • magazynowanie i wydawanie do 1410 produktów i 16200 opakowań.

Oto niektóre z naszych aptek, które wyposażone zostały w automaty Consis:

« 1 z 5 »

Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na użycie Ciasteczek. Więcej informacji >>

Niniejsza storna korzysta z Ciasteczek, aby zapewnić Ci możliwie najlepsze doświadczenia w jej przeglądaniu. Jeżeli będziesz kontynuować przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień Ciasteczek w Twojej przeglądarce lub jeśli klikniesz "Akceptuję" niniejszym potwierdzasz i zgadzasz się na używanie Ciasteczek.

Zamknij