Jumapol – Meble

O nas - Jumapol

Firma Jumapol jest producentem mebli na zamówienie. Specjalizujemy się w meblach to aptek, sklepów, gastronomii i biur. Wykonujemy również meble do mieszkań i domów, według indywidualnych projektów wykonanych na życzenie klienta. Istniejemy na rynku od roku 1989, stale podnosząc swoje kwalifikacje, jakość produktów i sprawność działania.

Jesteśmy gotowi na przyjęcie każdego wyzwania. Wykonywaliśmy konsole sterownicze do elektrowni i komór akustycznych. Budowaliśmy skomplikowane projekty, których wykonania nikt inny nie był w stanie się podjąć.

Regularnie współpracujemy z naszymi partnerami z Niemiec, Anglii czy Francji, nie zapominając jednak o klientach indywidualnych, którym oferujemy fachową pomoc w realizacji wymarzonych projektów kuchni, salonu czy sypialni.

O nas – krótka historia firmy Jumapol

O nas - Hala produkcyjna Firma Jumapol powstała we wrześniu 1989 r., obejmując w dzierżawę zrujnowane, XIX wieczne budynki byłego PGR we wsi Garncarsko, gdzie uruchamia swą pierwszą produkcję.
O nas - Pierwsza produkcja Wynajmowany obiekt zostaje ostatecznie wykupiony i staje się własnością firmy Jumapol dopiero w roku 1997. Otwiera nam to drogę do dalszego rozwoju. Zdobywamy coraz więcej klientów dzięki wysokiej jakości oferowanych usług, dużej elastyczności w realizacji najbardziej skomplikowanych projektów. Poza meblami mieszkaniowymi wysoką pozycję zaczynają zajmować meble apteczne w których obecnie jesteśmy ekspertami.
O nas - Willach Podejmujemy bliską współpracę z niemiecką firmą Willach, oferującą kompleksowe rozwiązania dedykowane dla wyposażenia mebli aptecznych.
O nas - Warsztat Konieczność rozbudowy parku maszyn o coraz nowocześniejsze urządzenia oraz usprawnienie linii produkcyjnej wymaga poszerzenia powierzchni produkcyjnej, dlatego w 2006 r. zapada decyzja o budowie nowej hali produkcyjnej.
O nas - Rozpoczęcie budowy Budowa hali rusza w roku 2007.
O nas - Nowa hala produkcyjna Nowa hala produkcyjna zostaje oddana do użycia w roku 2008.
O nas - Nowa Hala Produkcyjna W następnych latach systematycznie powiększamy swoje możliwości produkcyjne, skupiając się na wysoce wykwalifikowanej załodze oraz nowoczesnym parku niezawodnych i precyzyjnych maszyn.
O nas - Jumapol Obecnie jesteśmy liderem produkcji wysokiej jakości mebli na zamówienie, mebli do aptek, gabinetów lekarskich, hoteli, gastronomii, biur i domów. Oferujemy indywidualne podejście do klienta (w tym wykonanie projektu i wizualizacji), wysoką precyzję wykonania oraz sprawny i terminowy montaż. Naszym atutem od zawsze jest Jakość.

Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na użycie Ciasteczek. Więcej informacji >>

Niniejsza storna korzysta z Ciasteczek, aby zapewnić Ci możliwie najlepsze doświadczenia w jej przeglądaniu. Jeżeli będziesz kontynuować przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień Ciasteczek w Twojej przeglądarce lub jeśli klikniesz "Akceptuję" niniejszym potwierdzasz i zgadzasz się na używanie Ciasteczek.

Zamknij