Referencje i Parterzy - Empik

Empik jest liderem na polskim rynku dystrybucji dóbr kultury oraz dynamicznie rozwijającą się marką na rynku ukraińskim. W 148 salonach na terenie Polski oraz w 22 salonach na Ukrainie empik proponuje unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki (prasa, książki, muzyka, film, multimedia, art&pap, bilety). Dla ponad 20 milionów klientów rocznie empik jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

 

 

Referencje i Parterzy - Leroy Merlin

Leroy Merlin to jeden z liderów na rynku materiałów budowlanych, narzędzi oraz artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów. Są nowoczesną firmą handlową, działają we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Brazylii, Rosji, Chinach, Grecji, Portugalii a także w Polsce. Wykonaliśmy szereg mebli na wyposażenie sklepów Leroy Merlin, w tym m.in. lady stanowisk obsługi klienta.

 

 

 

Referencje i Parterzy - Willach

Willach jest wiodącym na europejskim rynku przedsiębiorstwem oferującym systemy przechowywania leków dla aptek. Założona w roku 1889 firma już od 40 lat ustala dzięki swoim nowatorskim produktom standardy w dziedzinie techniki wyposażenia aptek. Z systemem szuflad FAMA Willach jest liderem na rynku światowym. Oferując także automaty wydawcze CONSIS Willach jako jedyne przedsiębiorstwo w Polsce oferuje konwencjonalne i skomputeryzowane systemy magazynowania leków. Kluczem do sukcesu firmy jest najwyższa dynamika wdrożeń technicznych i absolutna perfekcja procesów produkcyjnych. Rozwój i produkcja naszych produktów z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ma miejsce wyłącznie w Niemczech.

 

Referencje i Parterzy - DGA

Dolnośląska Grupa Apteczna Sp. z o.o.
Pierwsza apteka należąca do sieci DGA Sp. z o.o. powstała we Wrocławiu w listopadzie 2001 roku pod nazwą Apteka DGA. Kolejne apteki uruchamiane na terenie całej Polski powstają pod tą samą nazwa i zostają im przyporządkowane numery. W Aptekach DGA znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę leków gotowych i recepturowych, suplementów diety, ziół, sprzętu medycznego oraz kosmetyków. Oprócz podstawowej sprzedaży organizujemy wiele konsultacji z zakresu dietetyki i diabetologii. Świadczymy również fachowe usługi w zakresie doradztwa farmaceutycznego i kosmetycznego.

 

Hettich Polska jest kompetentnym partnerem dla każdego producenta mebli i stolarza. Szeroka paleta produktów wysokiej jakości oferuje różnorodne możliwości zastosowania.

 

Firma KONSMETAL jest uznanym w Europie producentem mechanicznych zabezpieczeń mienia. Wyroby KONSMETAL znajdują się w Kancelarii Prezydenta, Senacie RP, a nawet na dworach monarchów europejskich. Wykorzystywane są w największych bankach polskich i europejskich, przedsiębiorstwach, urzędach państwowych, firmach i domach prywatnych. Zdobyliśmy zaufanie 90% polskich banków i instytucji.

Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na użycie Ciasteczek. Więcej informacji >>

Niniejsza storna korzysta z Ciasteczek, aby zapewnić Ci możliwie najlepsze doświadczenia w jej przeglądaniu. Jeżeli będziesz kontynuować przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień Ciasteczek w Twojej przeglądarce lub jeśli klikniesz "Akceptuję" niniejszym potwierdzasz i zgadzasz się na używanie Ciasteczek.

Zamknij