Czym są szuflady FAMA 7007?

Systemy Szufladowe FAMA 7007 to rozwiązanie optymalne zarówno w zakresie organizacji pracy, jej efektywności, jak również wykorzystania przestrzeni oraz ograniczenia kosztów. Idealnie sprawdza się przede wszystkim w aptekach.
Pojedynczy segment systemu FAMA 7007 – o stabilnej konstrukcji – składa się z czternastu szuflad o głębokości 100cm (12 z nich ma standardową wysokość 12,5cm, a dwie podwójną: 25cm).
Przy wykorzystaniu systemu FAMA 7007 dostęp do określonego leku staje się łatwy i szybki.

 


Maksymalny magazyn, minimalna przestrzeń.

Odpowiedni podział apteki na obszary funkcyjne stanowi podstawę optymalnej pracy. Główną rolę odgrywają przy tym systemy magazynowania opakowań leków. Przy czym wybór odpowiednich modułów jest tak samo ważny, jak ich optymalne przyporządkowanie. Proponowane przez nas rozwiązanie jest tradycyjnym sposobem magazynowania przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni. Podstawą magazynu są kolumny szufladowe FAMA.

 

 

 

 

 


Systemy Szufladowe FAMA 7007

To co najważniejsze – tuż pod ręką.

Przy ekspozycji, pod regałem, montujemy krótkie szuflady podblatowe FAMA. Dedykowane przechowywaniu leków szybko rotujących ze sporym, podręcznym ich zapasem w tradycyjnej szufladzie aptecznej. Dostępne tuż pod ręką.

 

 

 

 

 

 


Irytujące problemy – proste rozwiązania.

Systemy szufladowe FAMA 7007 to nie tylko maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej przy jak najmniejszym użyciu przestrzeni. To także proste rozwiązania które ułatwiają prace każdemu farmaceucie.

 • Kolumny szuflad są wysokie. Czasami za wysokie. To jednak nie problem – FAMA dostarcza prostą szufladę która służy jako stopień – wystarczy ją wysunąć i dzięki niej można sięgać wyżej – wyposażona jest w automatyczne blokowanie po wykryciu ciężaru i  w banalny sposób pozwala sięgnąć sprzedawcy do górnych półek.
 • W szufladach ponad naszą głową nie wiemy, jakie leki się w niej znajdują – na to również jest banalne rozwiązanie – dno szuflady jest przeźroczyste.
 • Kurz osiadający się w szufladach, który wymaga ich regularnego czyszczenia? FAMA również rozwiązuje i ten problem, stosując ażurowe dno szuflady.

To proste.

 


Zalety systemu FAMA 7007:

 • Czytelne oznakowanie leków i miejsca ich przechowywania.
 • Szybki dostęp, dystrybucja i uzupełnianie.
 • Łatwa kontrola umożliwia utrzymanie minimalnej ilości leków.
 • Duża ilość leków w jednym miejscu pozwala oszczędzać czas i skrócić drogę dojścia.
 • Szybkie odszukiwanie leków, także z górnych szuflad (ażurowe dno).
 • Możliwość podziału powierzchni szuflad dzięki zastosowaniu w nich ruchomych przegród.
 • Samoczynne wysuwanie się szuflad
 • Możliwość dowolnego ustawienia towaru w szufladzie.

 

Systemy szufladowe FAMA 7007

Systemy szufladowe FAMA 7007

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu oraz obejrzenia galerii mebli zrealizowanych z użyciem systemów szufladowych FAMA 7007.

Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na użycie Ciasteczek. Więcej informacji >>

Niniejsza storna korzysta z Ciasteczek, aby zapewnić Ci możliwie najlepsze doświadczenia w jej przeglądaniu. Jeżeli będziesz kontynuować przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień Ciasteczek w Twojej przeglądarce lub jeśli klikniesz "Akceptuję" niniejszym potwierdzasz i zgadzasz się na używanie Ciasteczek.

Zamknij